Ziki Network Published: June 3, 2016
Location
Job Type
Category

Description

Cerințe :

-studii superioare în domeniu;

-cunoștințe JavaScript, jQuery;

-cunoștințe HTML, CSS;

-cunoștințe solide OOP folosind PHP;

-cunoașterea sistemelor de operare (OS): Windows;

-cunoașterea limbii engleze.

Descrierea postului:

-crearea și implementarea de module adiționale de tip Open Source, Sugar CRM;

-craerea și mentenanța site-urilor și a bazelor de date;

-asigurarea suportului tehnic pentru proiectele realizate;

-alte dezvoltări software necesare bunei desfășurări a activităților în departament;

-asigurarae bunei funcționări a echipamentelor din dotare.

Beneficii:

-oportunități de dezvoltare profesională, traininguri, conform unui plan de carieră stabilit de comun acord;

-salariul motivant, negociabil în funcție de experiența și mai ales de performanță;

-integrarea într-o echipă care pune mare preț pe rezultatele muncii sale.

-mediu de lucru dinamic, tânăr, motivant

Attention! This job posting is 296 days old and might be already filled.