VRS Published: July 15, 2007
Location
Timisoara
Job Type
Category

Description

Candidatul ideal (nu-l cautam neaparat pe cel ideal, dar sa semene cu el) este :
- o persoana dinamica, activa
- cu abilitati si solide cunostinte profesionale din domeniu
- team player, simtul umorului “constituie un avantaj”
- atentie la detalii, creativitate, entuziasm, initiativa, sociabilitate si originalitate.
- capacitatea si ambitia de a invata lucruri noi si de a se perfectiona

Responsabilitati:
Suntem in cautare de programatori web. Lucram cu mai multe tehnologii iar candidatii am dori sa aiba obligatoriu cunostinte avansate sau din:

1. PHP + MySQL

SAU DIN

2. Java-JSP

Constituie avantaj, dar nu sunt determinante (sunt disponibile mai multe posturi):
• Cunostinte de optimizare pentru motoarele de cautare (SEO)
• Cunostinte avansate de securitatea aplicatiilor web
Alte limbaje de programare,experienta AJAX

Putem oferi:
- Colectiv de munca prietenos, fara birocratie
- Sefi OK, ne pasa de bunastarea angajatilor si ajutam oricand se poate pe plan personal si profesional
- Posbilitati reale de crestere si promovare
- Proiecte provocatoare, uneori inedite, in timp vom ajunge in etalonul superior international, e o promisiune
- Aprecierea si remuneratia corespunzatoare a muncii bine facute

Attention! This job posting is 3576 days old and might be already filled.